هر آنچه در مورد فاکتور رسمی باید بدانید

همه چیز در مورد فاکتور رسمی( بخش سوم)
فوریه 6, 2019
فاکتور رسمی
هر آنچه در مورد فاکتور رسمی باید بدانید( بخش دوم)
فوریه 23, 2019

هر آنچه در مورد فاکتور رسمی باید بدانید

Close-up view of African man's hands holding plastic credit card and smart phone. Dark-skinned businessman using mobile banking application on his gadget while paying bills at cafe online via internet

فاکتور رسمی باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا مورد تایید سازمان امور مالیاتی قرار گیرد؟

همانطور که می دانید با استفاده از فاکتور رسمی مورد تایید سازمان دارایی کشور می توانید از سندی برخوردار باشید تا آن را در هنگام لزوم به خریدار اراپه دهید. در مقالات قبل شما را با همه چیز در مورد فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر مشخصات فاکتور رسمی و فاکتور های فروش آشنا کنیم تا در هنگام تهیه فاکتور رسمی اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید. لازم به ذکر است که میهن فاکتور ارائه دهنده بهترین و معتبر ترین فاکتور رسمی و همچنین سایر خدمات مالی حسابداری است که شما با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید با خیالی آسوده فاکتور ها و اوراق مورد نیازتان را تهیه کنید.

برخی از مشخصات فاکتور رسمی عبارت اند از:

اطلاعات فروشنده و خریدار باید به طور کامل در فاکتور نوشته شود.

در هنگام درج شماره سریال باید به تاریخ و شماره فاکتور رسمی دقت کرد.

خریدار و فروشنده هر دو باید فاکتور رسمی را مهر کنند.

فاکتور رسمی

تعداد برگه های فاکتور رسمی بنا به خواسته و سلیقه اشخاص چاپ خواهد شد( 2 برگی و یا 3 برگی) همچنین سایز و ابعاد فاکتور می تواند. A4 و یا A5 باشد

باز هم در این مقاله قید می کنیم که چاپ شماره سریال فاکتور رسمی بسیار مهم است که باید یا از چاپ افست و یا ملخی استفاده کرد و همچنین باید شماره سریال قرمز رنگ باشد.

چطور بفهمیم که فاکتور رسمی که دریافت کرده ایم معتبر است؟

فروشنده باید حساب بانکی خود را به شما معرفی کند و واریزی انجام شده باید در وجه شرکت مربوطه انجام گیرد چرا که شرکت های کاغذی شماره حسابی ندارند.

برای اطلاع از قیمت ارائه خدمات حسابداری و فاکتور رسمی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =