همه چیز در مورد فاکتور رسمی( بخش دوم)

فاکتور رسمی
همه چیز در مورد فاکتور رسمی
ژانویه 19, 2019
همه چیز در مورد فاکتور رسمی( بخش سوم)
فوریه 6, 2019

همه چیز در مورد فاکتور رسمی( بخش دوم)

آیا می دانید فاکتور رسمی به چه فاکتوری می گویند؟ فاکتور رسمی به فاکتوری می گویند که با استفاده از آن بتوان اطلاعات فروشنده و خریدار و همچنین محصول خریداری شده را درج نمود و مورد تایید اداره امور دارایی قرار داد. همانطور که می دانید برای دریافت فاکتور رسمی می توانید به اداره امور دارایی مراجعه کنید و فاکتور مورد نظرتان را به آنجا ارائه نمایید.

در مقالات قبل شما را با همه چیز در مورد فاکتور رسمی و همچنین با خدمات ارائه فاکتور رسمی و کد افتصادی آشنا کردیم. همچنین اگر می خواهید فرق بین فاکتور رسمی را با فاکتور غیر رسمی بدانید بهتر است تا مطالب قبل را مطالعه کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی و همچنین مشخصات آن اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که قبلا هم گفتیم فاکتور رسمی به فاکتوری می گویند که مورد تایید اداره امور دارایی قرار گرفته باشد. اگر می خواهید از پرداخت مالیات های سنگین معاف شوید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا فاکتور رسمی معتبری را به شما ارائه دهیم.

ارائه فاکتور رسمی در صورت درخواست خریدار بسیار ضروری است. اگر فروشنده ایی از ارائه فاکتور رسمی خودداری کند مشمول پرداخت جریمه های سنگین می شود.

آیا می دانید مهم ترین ویژگی صدور فاکتور رسمی چیست؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام چاپ فاکتور رسمی باید مورد توجه قرار دهید این است که شماره سریال فاکتور برجسته و به رنگ قرمز باشد و با چاپ ملخی و یا افست صدور فاکتور رسمی را انجام دهید.

علاوه بر صدور فاکتور رسمی می توانید کد اقتصادی را نیز دریافت کنید. برای دریافت کد اقتصادی باید اطلاعات لازم را در دست داشته باشد. همانطور که گفتیم برخی از مکان ها مانند حسینیه ها و تکیه ها نیازی به دریافت کد اقتصادی ندارند اما سایر واحد های تجاری برای اینکه گرید خود را افزایش دهند بهتر است تا برای دریافت کد اقتصادی اقدمات لازم را انجام دهید.

برای دریافت فاکتور رسمی با قیمت مناسب با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =