آشنایی با خدمات ارائه فاکتور رسمی و همچنین کد اقتصادی

انواع فاکتور رسمی
اطلاع از شرایط فاکتور رسمی و غیر رسمی
دسامبر 29, 2018
فاکتور رسمی
همه چیز در مورد فاکتور رسمی
ژانویه 19, 2019

آشنایی با خدمات ارائه فاکتور رسمی و همچنین کد اقتصادی

صدور فاکتور رسمی

همانطور که می دانید به فاکتوری فاکتور رسمی می گویند که مورد تایید اراده امور دارایی قرار گرفته باشد. آیا برای صدور فاکتور رسمی باید هزینه ایی پرداخت کنید؟ همانطور که می دانید دریافت فاکتور رسمی بسیار هزینه دارد و شما موظف خواهید بود تا با صدور فاکتور رسمی بسیاری از مالیات های مربوطه را پرداخت نمایید.

اما نگران نباشید شما می توانید با استفاده از خدمات ما فاکتور رسمی مورد نیازتان را تهیه کنید و با پرداخت کمترین قیمت از پرداخت هزینه ها و مالیات های سنگین محفوظ بمانید. در مقالات قبل شما را با شرایط فاکتور رسمی و غیر رسمی و همچنین مشخصات و ویژگی های فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.

  • آیا می دانید اخذ کد اقتصادی برای چه کسانی لازم است؟

کسانی می توانند کد اقتصادی دریافت نمایند که در توزیع کالا ها و همچنین ارائه خدمات مشغول به کار باشند علاوه بر این دارای تولیدی باشند و در حوزه صادرات و واردات مشغول به کار باشند.

  • برای چه کارهایی می توان کد اقتصادی تهیه کرد؟
  1.  صدور فاکتور رسمی
  2. اخذ کارت بازرگانی و قرار داد شرکت های دولتی
  3. شرکت در مناقصه ها
  4. عقد قرار داد با شرکت های خصوصی اما با سابقه و توانمند
  • در چه زمان نیازی نیست تا اقدام به اخذ کد اقتصادی کنید؟

همانطور که حدس می زنید مساجد، حسینیه ها و تکیه ها نیازی با اخد کد اقتصادی ندارند.

همچنین افرادی که به تهیه فیلم های هنری و همچنین مشاغلی از جمله نویسنندگی، ترجمه کتاب، خطاطی، نقاشی و از این قبیل را دارند نیازی نیست تا کد اقتصادی دریافت کنند.

همانطور که گفتیم برای دریافت فاکتور رسمی و همچنین کد اقتصادی می توانید با کارشناسان خبره ما در زمینه حسابداری در تماس باشیید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پنج =