اطلاع از شرایط فاکتور رسمی و غیر رسمی

ارائه فاکتور رسمی
نحوه ارائه فاکتور رسمی به همراه کد اقتصادی
دسامبر 18, 2018
صدور فاکتور رسمی
آشنایی با خدمات ارائه فاکتور رسمی و همچنین کد اقتصادی
ژانویه 5, 2019

اطلاع از شرایط فاکتور رسمی و غیر رسمی

انواع فاکتور رسمی

درخواست وجه فاکتور رسمی و یا غیر رسمی به چه شکلی است؟

همانطور که می دانید با استفاده از فاکتور رسمی می توانید به پیگیری شکایات خود بپردازید. فاکتور رسمی فاکتوری است که از آن به عنوان سندی بین فروشنده و خریدار استفاده می ککند و طرفین قرار داد مشخصات محصول و یا خدمات مورد نظر را در فاکتور رسمی قید می کنند. فاکتور رسمی باید مورد تایید اداره امور دارایی قرار گرفته شده باشد تا معتبر باشد. فاکتوری که به تایید اداره امور دارایی قرار نگرفته باشد معتبر نخواهد بود. در مقالات قبل شما را با نحوه ارائه فاکتور رسمی به همراه کد اقتصادی و همچنین مشخصات و ویژگی های فاکتور رسمی آشنا کریدم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی اطلاعات بیشترس در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می دانید یکی از متداول ترین و رایج ترین عناوینی که در دادگاه ها مطرح می شود درخواست وجه در اسناد عادی است. فاکتور ها و اسناد غیر رسمی بر خلاف فاکتور رسمی انواع مختلفی دارند به همین خاطر بسیاری از مراجعه کنندگان در این مورد سوالات بسیار زیادی دارند. مطالبه و درخواست وجه فاکتور یکی از مواردی است که فروشندگان خیلی با آن مواجه می شوند.

  • آشنایی با فاکتور فروش

فاکتور فروش برخلاف فاکتور رسمی مورد تایید اداره امور دارایی قرار نگرفته است و از آن تنها به عنوان سندی استفاده می شود تا مهر و امضای فروشنده و خریدار بر روی آن باشد و نشان دهد که هردو طرف قرار داد از خرید و فروش انجام شده به خوبی مطلع هستند.

همانطور که می دانید این مرکز به عنوان صدور و فروش فاکتور رسمی بسیار شناخته شده و معتبر است و شما می توانید فاکتور های مورد نیازتان را از ما بخواهید.

لازم به ذکر است که این مجموعه با مناسب ترین قیمت ها فاکتور رسمی را برای شما صادر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =